Valpovčanke sezonu u 2.ligi otvorile pobjedom

Pobjedom od 3:0 u setovima nad Agrotehnikom Osijek, naše su seniorke otvorile sezonu u 2. A hrvatskoj odbojkaškoj ligi istok.

Valpovčanke su prvi set sigurno otvorile te smirenom i koncentriranom igrom ga i privele kraju rezultatom 25:17. Drugi set je prošao još lakše, vidno nezainteresirane Osječanke pod vodstvom trenera Rukovanjskog, radile su banalne grješke koje su Valpovčanke iskoristile i za 17 minuta igre osvojile i drugi set s 25:14. Ni u trećem setu nije bilo iznenađenja, pokoji promašeni servis igračica trenera Petrovića, no ništa zabrinjavajuće i što djevojke nisu mogle nadoknaditi. Uz dobru obranu i izvrsne napade, završile su utakmicu osvojivši i treći set s 25:18.

Djevojke su pokazale dobru igru i zaslužen ulazak u viši rang natjecanja te ovom prvom pobjedom, kako kažu, dobile su motivaciju za sve nadolazeće utakmice i s veseljem ih očekuju.

Sastavi:

OK „Valpovka“ Valpovo: Mihaela Turalija, Ana Ivić, Jelena Turalija, Dorotea Lerinc, Marija Strugačevac, Petra Bratuševac, Nevenka Kuna, Lucija Ivančević, Kristinka Sabo, Martina Gebaj
Trener: Nenad Petrović

OK „Agrotehnika“ Osijek: Ivona Mršić, Mihaela Tutić, Marta Leović, Nina Krnjak, Mia Maršanji, Jelena Miljuš, Lucija Rešetar, Matea Franjić
Trener: Damir Rukovanjski