Najava

Prvenstvo Slavonije za najmlađe kadetkinje – MALA ODBOJKA
2. stupanj – za poredak 1. – 12. mjesta 27/28.01.2024

Grupa G
1. ŽOK Osijek
2. OK Valpovka
3. OK Đakovo

1.B liga istok – 12. kolo

OK Valpovka – OK Kolonija Slavonski Brod
03./04.02.2024

Sportska dvorana OŠ D. Tadijanović Vukovar

Prvenstvo Slavonije za mlađe kadetkinje
2. stupanj – za poredak 1. – 12. mjesta 10/11.02.2024

Grupa H
1. ŽOK Ferivi Višnjevac
2. ŽOK Osijek / ŽOK Vinkovci
3. OK Valpovka

Posljednji rezultati

1.B liga istok – 11. kolo

ŽOK ENNA Vukovar – OK Valpovka
2:3 (16:25, 26:24, 18:25, 25:22, 7:15)

Sportska dvorana OŠ D. Tadijanović Vukovar

3. liga istok / grupa B – 9. kolo

ŽOK Vitez 11 Antunovac – OK Valpovka II
3:1 (25:10, 17:25, 25:21, 25:12)

Sportska dvorana OŠ Ernestinovo

3. liga istok / grupa B – 8. kolo / Četvrtak 14.12.

OK Valpovka II – ŽOK Ferivi Višnjevac III
0:3 (13:25, 6:25, 7:25)

Sportska dvorana OŠ Ladimirevci

Više informacija potražite niže na stranici ili na službenim stranicama Hrvatskog odbojkaškog saveza

1.B Hrvatska odbojkaška liga istok - raspored natjecanja

1. kolo OK Kolonija – OK Valpovka 3:2
2. kolo OK Valpovka – ŽOK Osijek II 0:3
3. kolo ŽOK Našice – OK Valpovka 3:1
4. kolo OK Valpovka – OK Posavina Brod 3:2
5. kolo OK Čepin – OK Valpovka 0:3
6. kolo OK Valpovka – ŽOK Ferivi Višnjevac 0:3
7. kolo AOK Osijek – OK Valpovka 1:3 video
8. kolo OK Valpovka – OK Linga 3:0 video
9. kolo OK Valpovka – 0
10. kolo OK Valpovka – OK Belišće 2:3 video
11. kolo ŽOK ENNA Vukovar II – OK Valpovka 2:3 video

12. kolo OK Valpovka – OK Kolonija
13. kolo ŽOK Osijek II – OK Valpovka
14. kolo OK Valpovka – ŽOK Našice
15. kolo OK Posavina Brod – OK Valpovka
16. kolo OK Valpovka – OK Čepin
17. kolo ŽOK Ferivi Višnjevac – OK Valpovka
18. kolo OK Valpovka – AOK Osijek
19. kolo OK Linga – OK Valpovka
20. kolo OK Valpovka – 0
21. kolo OK Belišće – OK Valpovka
22. kolo OK Valpovka – ŽOK ENNA Vukovar II

3. Hrvatska odbojkaška liga istok - raspored natjecanja GRUPA B

1. kolo OK Valpovka II – OK Bilje II 0:3
2. kolo OK Belišće II – OK Valpovka II 2:3
3. kolo OK Valpovka II – 0
4. kolo OK Valpovka II – ŽOK Vinkovci III 0:3
5. kolo ŽOK Osijek III – OK Valpovka II 3:0
6. kolo OK Valpovka II – ŽOK Nova Gradiška 0:3
7. kolo ŽOK ENNA Vukovar III – OK Valpovka II 3:0
8. kolo OK Valpovka II – ŽOK Ferivi Višnjevac III 0:3
9. kolo ŽOK Vitez 11 Antunovac – OK Valpovka II 3:1

Prvenstvo Slavonije i Baranje za mlađe kadetkinje za 2023/24. - GRUPA F

Pravo nastupa imaju sve igračice rođene 2009. godine i mlađe




 

Poredak nakon 1. kruga natjecanja (nakon 2 turnira)

1. ŽOK Baranja 6 bodova
2. OK Valpovka 6 bodova
3. OK Belišće 0 bodova

1. turnir

Nedjelja 12.11.2023 Sportska dvorana Valpovo

10.00 sati OK Valpovka – OK Belišće 2:1
11.15 sati OK Belišće – ŽOK Baranja 1:2
12.30 sati OK Valpovka – ŽOK Baranja 2:0

2. turnir

Subota 02.12.2023 Sportska dvorana Beli Manastir

10.00 sati ŽOK Baranja – OK Belišće 2:0
11.15 sati OK Belišće – OK Valpovka 0:2
12.30 sati ŽOK Baranja – OK Valpovka 2:0

2. stupanj

Za poredak 1. – 12. mjesta 10/11.02.2024 

Grupa H

1. ŽOK Ferivi Višnjevac
2. 
3. OK Valpovka

Prvenstvo Slavonije za najmlađe kadetkinje - MALA ODBOJKA za 2023/24. - GRUPA D

Pravo nastupa imaju sve igračice rođene 2011. godine i mlađe




Poredak nakon 1. kruga natjecanja (nakon 2 turnira)

1. ŽOK Ferivi Višnjevac 6 boda
2. OK Valpovka 6 boda
3. OK Donji Miholjac 0 bodova

1. turnir

Subota 28.10.2023. OŠ A. Harambašića Donji Miholjac

11.00 sati OK Donji Miholjac – ŽOK Ferivi Višnjevac 0:2
12.00 sati ŽOK Ferivi Višnjevac – OK Valpovka 0:2
13.00 sati OK Donji Miholjac – OK Valpovka 0:2

2. turnir

Subota 25.11.2023. OŠ Višnjevac

10.00 sati ŽOK Ferivi Višnjevac – OK Valpovka 2:0
11.00 sati OK Valpovka – OK Donji Miholjac 2:0
12.00 sati ŽOK Ferivi Višnjevac – OK Donji Miholjac 2:0

2. stupanj

Za poredak 1. – 12. mjesta 27/28.01.2024 

Grupa G

1. ŽOK Osijek
2. OK Valpovka
3. OK Đakovo