ŠKOLA ODBOJKE

Upisnica u školu odbojke

Najmlađu skupinu nazvali smo ODBOJKAŠKA IGRAONICA, a čine ju djevojčice 2013.-2014. godište. Na treninzima ove kategorije uvijek je puno igre i smijeha, ali i dosta rada. Kroz razne igre razvijamo sve motoričke sposobnosti djece koje su osnova kretanja i nastavka bavljenja sportom. Odbojkašku igraonicu vodi trenerica Martina Gebaj koja je magistra primarnog obrazovanja sa smjerom informatika. Martina se aktivno bavila odbojkom 15 godina kao igračica našega kluba, a nakon toga je trenirala djecu različitih dobnih kategorija.

Djeca koja redovito pohađaju treninge Odbojkaške igraonice su: Maris Petrović, Vita Jugović, Sara Janjić, Iris Loknar, Laura Franjić, Una Mišinec, Franka Strišković, Franka Vinković, Barbara Medved, Tena Mikolac, Anja Skelac, Lidija Elena Sudar, Nika Nikšić, Nika Pavlović i Petra Gašparović.
Treninzi se održavaju 2 puta tjedno, te i dalje primamo nove zainteresirne članice.
Drugu skupinu čine djevojčice 2011.-2012. godište. Na treninzima ove kategorije malo je manje igre, a više rada. Kroz razne igre razvijamo sve motoričke sposobnosti djece koje su osnova kretanja i nastavka bavljenja sportom. U ovoj kategoriji djeca se već susreću s prvim odbojkaškim pokretima i osnovnim odbojkaškim elementima kroz supermini odbojku. Ovu kategoriju vodi trener Nenad Petrović, dugogodišnji odbojkaški djelatnik koji je u našem klubu od samog osnutka. Nenad ima vrlo bogato iskustvo rada u odbojci kako sa seniorskim uzrastima, tako i sa mlađim dobnim skupinama. Nakon godina rada sa seniorskim ekipama, Nenad je 2017. godine preuzeo ulogu voditelja Škole odbojke, te je i danas obnaša tu dužnost.

Djeca koja redovito pohađaju treninge ove kategorije Škole odbojke su: Ana Matković, Ilina Vukčević, Karla Brzica, Majda Medved, Nika Toršl, Gea Paudenović, Marta Horvat, Jana Viši, Bruna Mihalj, Mia Kuhar, Marta Bajer, Gabrijela Papić, Marta Salajić, Marija Marčeta, Nora Holas, Mia Vučković, Lea Vučković, Katja Gašparović, Una Mioković i Zita Mioković.
Treninzi se održavaju 3 puta tjedno, te i dalje primamo nove članice.
Najstariju skupinu čine djevojčice 2008.-2010. godište. Na treninzima ove kategorije malo je manje igre, a više rada. Kroz razne igre razvijamo sve motoričke sposobnosti djece koje su osnova kretanja i nastavka bavljenja sportom. U ovoj kategoriji djeca već posjeduju znanja osnovnih odbojkaških elemenata kao što su servis, smeč, vršno i podlaktično odbijanje lopte. Ove djevojčice igraju mini i malu odbojku, te se pripremaju za natjecanja koja smo prijavili ove sezone. Ovu kategoriju od početka listopada vodi trener Damir Horvat, koji je školu završio na Kineziološkom fakultetu u Zagrebu. Damir se 20 godina aktivno bavio odbojkom i cijelu svoju igračku karijeru proveo je u našem klubu. Zadnjih 10 godina, aktivno se uključio u rad s mlađim dobnim uzrastima, a prošle godine, pomagao je svim trenerima u svim selekcijama našega kluba.

Djeca koja redovito pohađaju treninge ove kategorije Škole odbojke su: Lucija Špoljarić, Karla Bandić, Lana Budišić, Franka Pejak, Lorena Brezovac, Anja Bajić, Petra Livaja, Ana Balentić, Ivana Birovljević, Marija Krišković, Lana Žegarac, Fani Katunarić, Sara Bencak, Lorena Petrović, Una Kolarić, Klara Romić, Nika Gačeša, Majda Salajić, Luna Budić i Sara Šarčević.
Treninzi se održavaju 3 puta tjedno, te i dalje primamo nove članice.